סבון "NESS"

סבון "NESS"

סבון מעץ הליבנה

היתרונות של זפת  עץ  הליבנה הרפואי ידועים כבר מאות שנים. למרבה הצער, עם כניסתה של תעשיית הקוסמטיקה המודרנית, היתרונות של זפת עץ הליבנה נשכחו במידה רבה. אנו עוסקים בימים אלו להכיר לציבור מחדש את עץ הליבנה הרפואי כתרופה טבעית נפלאה למגוון רחב של בעיות עור.

זפת עץ הליבנה  עשוי מזיקוק יבש של קליפת עצי ליבנה. תהליך זה עתיק מאד. יש עדויות כי אנשים היו מזקקים זיקוק יבש של עץ הליבנה בצפון אירופה כבר לפני מאות שנה על מנת לייצר דבקים לייצור נשקים לציד. יחד עם הפקת נשקים השתמשו בזפת טבעי  זה לצורך מגוון בעיות בריאות .

אנשים נהנו מן התכונות המשקמות של זפת ליבנה במשך מאות שנים. אקנה, אקזמה, סבוריאה, פסוריאזיס, קשקשים ועור מגרד טופלו בהצלחה בזפת ליבנה, ובגלל חומצה סליצילית טבעית (הורמון צמחים אורגני טבעי ) וסליצילט מתיל (אסתר אורגני) בזפת לבנה, הוא פועל כמו מחולל פילינג טבעי אשר מקלף תאי עור מתים ומעודד ייצור עור חדש. זפת ליבנה הוא גם משתן מעולה; הוא משמש לגוף כמחולל דטוקסיפיקציה וניקוי. ניקוי זה עוזר לשפר את זרימת הדם של הגוף ומונע רעלים להתאסף  בשרירים ובעור. זפת ליבנה יכול אפילו להיות מונח על חתכים קטנים ופצעים כדי למנוע זיהומים ולהאיץ את תהליך הריפוי בשל תכונות חיטוי אלו.

אביגדור בן ששון : "סבלתי מהתקפות של אקזמה חמורה על בסיס קבוע. זה היה לפני שהכרתי את תכונות הריפוי הטבעי של זפת הליבנה. באותו זמן השתמשתי ב"סבונים" שנמכרים בתי מרקחת. הרופא שלי באותה עת, במקום לייעץ לי להימנע משמוש במוצרים אשר השתמשו בכימיקלים סינתטיים, רשם אצטוניד Triamcinolone; קרם סטרואידים מסוכן. למרבה המזל, כאשר הכרתי את היתרונות של שימוש במוצרי ניקוי טבעיים, הפסקתי את קרם הסטרואידים שלי והתחלתי להשתמש בסבון זפת ליבנה. אני לא צריך להשתמש בקרם סטרואידים מאז .  סבון זפת ליבנה אינו מכיל אלכוהול או כימיקלים סינתטיים אשר מגרים ומייבשים את העור.

חשוב לציין כי רוב מוצרי הניקוי הנמכרים בחנויות תחת שם סבון הם לא סבונים בכלל. הם מתוארים בצורה מדויקת יותר כמו חומרי ניקוי כימיים סינתטיים המכילים שמנים ריחניים סינתטיים וצבעים. רוב ה "סבונים"  הנמכרים בחנויות מכילים את החומרים הבאים; Imidazolidinyl אוריאה, diazolidinyl, ethylparaben, מתיל, propyl, בוטיל, פרופילן גליקול, נתרן dodecyl סולפט, כלוריד stearalkonium, triethanolamine, בלווי  שמנים סינטטיים לריח.

חומרים אלה הם בעלי רעילות גבוהה והם הסיבה העיקרית לכך שכל כך הרבה אנשים סובלים מבעיות הקשורות לעור כמו אקזמה ופסוריאזיס.

בסבון "NESS" משתמשים בשיטת הזיקוק ה"חם" משום שהיא שומרת על תכונות זפת ליבנה ביעילות, כמו גם על הריח המדהים, שכן בזפת הלבנה מתווספת לאחר תהליך ההתפצלות (התהליך הכימי שבו השומנים של קליפת העץ מזדקקים ומייצרים סבון חומצי מלוח ושומני).

לסבון יש ריח חזק  הדומה לריח של אפר .  אנשים רבים אשר החלו להשתמש בסבון לטיפול במגוון בעיות עור  דווחו על הטבה משמעותית  בהיקף ובחומרה של התסמינים.

אגזמה   לילדים / מבוגרים

גירודים ופריחות   ילדים / מבוגרים

פסוריאזיס

אטופיק דרמטיטיס

ועוד. ….

לקביעת תור אצל רוני אילון בקליניקה או לקבלת פרטים נוספים

050-2156072