הרב רוני אילון

מטפל ברפואה סינית

הרב רוני אילון מורה ומטפל ברפואה סינית למעלה מ-  25  שנים. מרכז את הרפואה הסינית בקופ"ח לאומית ב"ב כבר 22 שנה. מקים מסלול מלגות "רפאל" ללימודי יהדות לתלמידי רפואה משלימה.

 

למי מתאים הטיפול?

הטיפול מתאים לכל אחד ואחת. לאחר שנעשה אבחון ראשוני מדויק נתאים לכם את הטיפול היעיל ביותר עבורכם. הרפואה הסינית הוכחה כיעילה במגוון רחב של בעיות:

התמחות עיקרית

רוני אילון מתמחה בכל 3 ענפי הרפואה הסינית  .  דיקור  שיאצו וצמחי מרפא,  ומתאים את סוג הטיפול הרצוי לאחר אבחנה מקיפה של המטופל .  דיקור בד"כ לבעיות כאבי שלד ושרירים  .  בשלוב שיאצו לבעיות גב ברכיים וצוואר .  צמחי מרפא לבעיות פנימיות כמו עיכול , נשימה , מחזור   ועוד …

''

דיקור סיני

דיקור סיני משמש בעקר להשפעה על תעלות האנרגיה ( המרידיאנים) בגוף,  על מנת להקל ולפתור בעיות כאב ,  ואף משמש להשפעה על האיברים הפנימיים .

ffff

צמחי מרפא

צמחי מרפא  משמשים לשנות תבניות חוסר איזון פנימיות הגורמות לחוסר אנרגיה,  חוסר דם , או תופעות אחרות בגוף שיש לאזן על ידי חזוק משאבים , הוצאת לחות ועוד …..

20181104_111918[1]

שיאצ'ו

שיאצו היא אומנות הטפול הידני על מנת לפתוח לשחרר מקומות חסומים במערכת השלד והשרירים כדי לפתור ולהקל על מצבי תפיסות וכאב בגב, רגליים, צוואר ,  וידיים . 

קורות חיים

התמחות בטיפול בבעיות עור

טיפול ברפואה סינית במחלות עור כגון פסוריאזיס / אטופיק דרמטיטיס / אקנה  ועוד…  על ידי דיקור , צמחי מרפא, וגם בעזרת  מוצר יחודי סבון "NESS"  שהתגלה כיעיל מאד למגוון רחב של בעיות עור. 

סבון "NESS"

סבון המופק מקליפה של עץ ליבנה רפואי.  היתרונות של זפת  עץ  הליבנה הרפואי ידועים כבר מאות שנים. למרבה הצער, עם כניסתה של תעשיית הקוסמטיקה המודרנית, היתרונות של זפת עץ הליבנה נשכחו במידה רבה. אנו עוסקים בימים אלו להכיר לציבור מחדש את עץ הליבנה הרפואי כתרופה טבעית נפלאה למגוון רחב של בעיות עור.

צרו איתי קשר או השאירו פרטים ואשמח לחזור אליכם

050-2156072

קליניקה - רחוב יהודה הלוי 1 בני ברק (בתוך מרכז קופ"ח לאומית)